אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינסטלטור במודיעין

 

הצנרת נוזלת? זה הזמן לקרוא לאינסטלטור

 


לכל מי שאין ממשק עם האינסטלטורים ללא ספק כשיש פיצוץ בצנרת, דליפה או סתימה, הם נהיים המושיעים שלנו והם מגיעים במהרה וגורמים ללקוחות מבוהלים לאנחת רווחה ענקית. 

האינסטלטור אמון על טיפול והחלפת חלקים של כל הצנרת הביתית הכוללת את כל הצינורות שיש לכם בבית, אלו שעוברים בתוך בקירות, מחברים ביניכם לבין מערכת הביוב, בין הברז שלכם באמבטיה ועד לדוד השמש, תיקון ברזים והחלפת ברזים ועוד מספר פעולות רבות שאתם שם בבית לא באמת יודעים לעשות לבד.

 אמנם כשיש נזילה יש סדר פעולות הכרחי שכל אחד חייב לדעת אך אי אפשר להימנע מקריאה לאינסטלטור מומחה. אינסטלטור במודיעין, בירושלים, בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ חייבים להגיע במהירות כדי לספק שירות ראוי.

 

מה הן עבודותיו של האינסטלטור?

 

  • אינסטלטור במודיעין, בחיפה, בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ מצפון ועד דרום מטפל בכל בעיה שקשורה בצנרת הביתית ובעיקר בחמורה שבהם, פיצוץ בצנרת. כשיש פיצוץ בגלל בלייה שלאחד מהחלקים של הצינורות, בגלל פגיעה חיצונית או לחץ מים גבוה, יש צורך לסגור מידיית את הברז הראשי ולהתקשר לאינסטלטור שיגיע במהירות. יש חשיבות מכרעת לזמן ההגעה שלו והרטיבות שנוצרת יכולה גם לפגוע בקירות, גם בשאר חלקי הצינור ואף ברהיטים שיכולים להגיע למגע עם המים ברגע שיש הצפה.

  • בעיה נפוצה אחרת שקורת לאנשים רבים הן הסתימות. אמנם סתימה היא פחות חמורה מפיצוץ כיוון שאין כאן איבוד מים ואפשר להסתדר איתה לילה אחד אך גם היא מטרידה אנשים רבים ויכולה אף במקרים חמורים לגרום להצפה במקום אחר. אינסטלטור יודע לאתר את הסתימה ולפתוח אותה באמצעות לחץ מים חזק והחלפה של חלקים במידת הצורך. לאינסטלטור חלקי חילוף רבים לכל מערכת אפשרית והוא ידאג שלא תיתקעו בלי צנרת שלמה אפילו לרגע אחד.

  • אמנם חודשי החורף בישראל אינם ארוכים אך כשקר ואין מים חמים אפשר למרוט את השערות מרוב עצבים. תיקון דודי שמש גם הוא תחת טיפולו המסור של האינסטלטור שדואג לאחת מהצנרות החשובות ביותר בעיקר בחורף. בין היתר אינסטלטור אחראי גם על שאיבת בורות ספיגה ואף שיפוצים של דודים ישנים ועד חדרי אמבטיה שלמים.

 
 
 
                 Author : Ori
 
 
 
 
 
 
 

אלו תכונות חשובות צריכות להימצא אצל אינסטלטור?

 

אחת התכונות החשובות ביותר שחייבות להימצא אצל אינסטלטור במודיעין, בחיפה ובכל מקוםבארץ היא אמינות. מדובר על מקצוע שעובדים בו מיטב המקצוענים אך הלקוחות שקוראיםלאינסטלטור באמצע הלילה לא ממש יודעים מה הוא עושה וכיצד הוא פותר את הבעיות. 

האינסטלטור חייב להיות ישר ואמין עם הלקוחות שלו, להסביר להם בדיוק מה הבעיה בלי לנפח אותה,למכור להם את החלקים במחיר שווה והוגן וכמובן לגבות מחיר הגיוני למרות שבאותו הרגע זהו מקרה חירום כגון בזמן פיצוץ צנרת והלקוחות חייבים טיפול מיידי.

המקצועיות חייבת להיות בבסיסו של האינסטלטור. אינסטלטור במודיעין שלא יידע כיצד לבצע את העבודה בצורה ראויה לא רק יבצע אותה בצורה מרושלת ואיטית אלא יכול לגרום לנזקים ובטח שלא לפתור את הבעיה. האינסטלטור חייב לבצע עבודה מהירה וכמובן להגיע במהירות בעיקר בבעיות חירום ולהתנהל כראוי. 

 

אור אינסטלציה בע"מ: שירות מהיר ומיומן

 
אם אתם צריכים אינסטלטור במודיעין והסביבה, אור אינסטלציה בע"מ יספקו לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר יחד עם מקצועיות וניסיון שנצברו בשנים ארוכות של התמודדות עם כל סוגי הבעיות. בימינו בעלי מקצוע רבים יכולים להוליך שולל את הלקוחות ולכן דרוש אינסטלטור אמין ומוכר בעל המלצות רבות מלקוחות קודמים. פנו אלינו לכל בעיה ושאלה ונשמח לעמוד לשירותכם בעל עת יום וליל בכל מקרה של נזילה,סתימה ושאר הבעיות בצנרת הביתית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏