אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת צנרת

 
גרים בבית ישן? הביוב עולה על גדותיו? לחץ המים נמוך? הגיע הזמן להחליף את הצנרת!

אור אינסטלציה ושיפוצים היא חברת המתמחה במתן שירות ופתרונות מקיפים בתחום האינסטלציה, עבור בתים פרטיים, דירות, מוסדות, מפעלים ועוד.

בין שירותיה הרבים, מציעה חברת אור שירות מקיף להחלפת הצנרת הכולל:• תיקון פיצוצים בצנרת הקיימת •אבחון ראשוני של מצב הנזילה •החלפת תשתית המים •התקנת קופסת ניקוז חדשהועוד..
 
החלפת צנרת
 
המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל התהליך, החל משלב האבחון באמצעות מכשור מתקדם לזיהוי נזילות, פיצוצים וריקבון בצנרת, ועד לשלב הביצוע של החלפת המערכת כולה.

החלפת קטע אחד בצנרת


לא תמיד יש צורך בהחלפת מערכת הצנרת כולה. לעתים הבעיה נובעת רק מקטע אחד בצנרת, בעוד ששאר המערכת תקינה ושמישה. במקרה זה יש לבדוק כמובן מה הוא סוג הצינורות הקיים, אותו יש להחליף. בין הסוגים השונים ניתן למצוא: צינורות פלדה מגולוונים, צינורות פלסטיים, צינורות נחושת וצינורות S.P. מדוע חשוב להחליף את הצנרת?
במקרים רבים, כאשר יש פיצוץ בצנרת, תיקון מקומי יעניק שקט זמני בלבד, עד הפעם הבאה שבה הצינור יתפוצץ. לכן יש צורך בהחלפת הצנרת כולה על ידי איש מקצוע המוסמך לכך, מה שיבטיח את השקט שלכם לשנים רבות.
בדרך כלל מדובר במבנים ישנים בני 15-30 שנה, בהם צינורות מים ישנים, המפתחים קורוזיה ונזילות בחיבורים. אך לא תמיד הנזילה מתרחשת בבתים ישנים. לעתים הבעיה מתעוררת דווקא בבית חדש, שנבנה בצורה "חפיפניקית", חסכנית ולא מוקפדת על ידי קבלן לא מספיק מקצועי. במקרים כאלה, כאשר מתגלית נזילה, חשוב להזמין אינסטלטור מומחה שיעריך את גודל הנזק, ויטפל בבעיה בהתאם.

איך זה מתבצע?


תהליך החלפת הצנרת מתחיל באבחון ראשוני על ידי החדרת מצלמה תרמית, כדי לאתר את מיקום החור או הפיצוץ. לאחר שהוערך גודל הנזק והוחלט להחליף את מערכת הצנרת, צריך להבין האם מדובר במערכת ביוב רצפתית. במידה וכן, יש צורך בהתקנת קופסת ניקוז חדשה, וכן יש להרים ולפרק את המרצפות, על מנת להגיע לצנרת שיושבת מתחתיהן.

לשדרוג והחלפת הצנרת שלכם התקשרו עכשיו! 052-4659339

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏