אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה עושים כשיש הצפה בבית?

 
הצפה עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לציוד האישי, לחפצים ולבית. הבעיה העיקרית עם הצפה היא שהיא פורצת באופן בלתי צפוי. בניגוד לנזילות המתפתחות בהדרגה, הצפה היא בדרך כלל תוצאה של סתימה בצנרת. ההצפה יכולה להגיע מכיוון השירותים, חדרי המקלחת, האמבטיה, המטבח ועוד. היא מלווה בריחות רעים ופוגעים גם באיכות החיים. מעבר לכך, הצפה עלולה להסב נזקים בריאותיים לתינוקות, ילדים ומבוגרים.
 
הצפה בבית
 
הדבר הראשון אותו יש לעשות במקרה של הצפה בבית הוא לסגור את ברז המים הראשי. חשוב לדעת היכן ממוקם הברז ולא לחכות עד שמתרחשת הצפה על מנת לתחזק אותו, לשמן אותו ולשמור עליו מוגן מפני פגעי מזג האוויר. במקביל, רצוי להזמין איש מקצוע המכיר את תחום האינסטלציה ויכול להציע זמינות מלאה.
 

כך תזמינו אינסטלטור

 
התמודדות עם הצפה בבית בעזרת אינסטלטור היא הדרך היחידה למנוע החמרה של המצב. עם זאת חשוב להזמין את איש המקצוע תוך מתן דגש על הנושאים הבאים:

א. ניסיון – בדקו את הניסיון של האינסטלטור ואל תתפשרו על הזמנת אדם ללא הסמכה, רישיון או רקע מקצועי מתאים.

ב. המלצות – נסו לקבל כמה שיותר המלצות עוד לפני שתזמינו אינסטלטור וכך תוכלו להבטיח שירות מלא ואמין.

ג. מחיר – אין סיבה להוציא אלפי שקלים על טיפול בהצפה בבית. בררו מראש מול איש המקצוע מה המחיר המקובל עבור עבודה מן הסוג הזה, נסו לקבוע פגישה לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות ובצעו את ההשוואה הנדרשת בין נותני שירותים.

לסיכום, הצפה בבית היא תופעה לא נעימה אך בהחלט ניתן להתמודד איתה.
אנחנו בחברת אור אינסטלציה גאים לעמוד לרשות לקוחות באיזור ירושלים והסביבה, להציע שירותי חירום במשך 24 שעות ביממה ולהקפיד על התנהלות תקינה ומקצועית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏