אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישה דברים שלא ידעת על האינסטלטור שלך

 
כולנו חושבים תמיד שאנחנו יודעים בדיוק איך נראה אינסטלטור ואיך הוא מתנהג - מדובר כמובן על גבר, בן 40 לפחות, עם כרס, דיבור ישיר מאד, שמנסה אולי לתת לנו רק את המחיר הגבוה ביותר לכל בעיה בפועל. כדאי לדעת שתחום האינסטלציה עבר חידושים מרעננים מאד בשנים האחרונות, ולכן אנו מציגים בפניכם חמישה דברם שבוודאות - לא ידעתם על האינסטלטור שלכם:
 
אינסטלטור 24 שעות בירושלים
 
1.הוא צלם חובב - טוב, לא בדיוק צלם, אבל כיום כמעט לכל אינסטלטור יש מצלמה תרמית מיוחדת לזיהוי נזילות. המצלמה מאפשרת לכל אינסטלטור לבצע עבודה מדויקת יותר במקור הנזילה, במקום שיהיה צורך לפתוח קירות ומרצפות בבית.

2.הוא אחראי - חלפו הימים שבהם האינסטלטור נותן עבודות כלליות ללא אחריות. כל אינסטלטור שמכבד את עצמו, נותן תעודת אחריות על העבודה שלו לכמה חודשים לפחות, ולרוב יותר מכך.

3.הוא לא מגיע לכל מקום - אל תתפתחו לאינסטלטור שטוען שהוא יכול להגיע לכל מקום בארץ תוך זמן קצר. זכרו שיש מרחקים שאינסטלטור לא יכול להגיע אליהם בזמן קצר, ולכן העדיפו לבחור אינסטלטור שנמצא בעיר שלכם או בסמוך אליה.

4.הוא זמין - האינסטלטור שלכם חייב להיות זמין עבורכם 24 שעות ביממה, כולל בשעות הלילה, שכן דווקא בהן כמובן, יקרו התקלות הקשות ביותר.

5.הוא הוגן - לאינסטלטורים המקצועיים, יש לרוב מחירון קבוע, שהם אומרים מראש בטלפון, כדי שהם יתנו לכם מענה מהיר, וכסף לא יהיה הבעיה.
 

לקבל עבודה מקצועית ומהירה


אם אתם רוצים למצוא את האינסטלטור שייתן לכם עבודה הוגנת, מקצועית, אחראית ואיכותית - הגעתם למקום הנכון. חברת אור אינסטלציה, מעסיקה אינסטלטורים מקצועיים, שישמחו לתת לכם שירותי תיקון שונים במשך 24 שעות ביממה בירושלים והסביבה. החברה עוסקת גם במכירת ציוד מקצועי, וכל זאת במחירים הוגנים וביחס אישי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏