אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד נגרמות סתימות בבית ?

 

מדוע חשוב לטפל ביעילות בסתימות ?

 

סתימות הן תופעה של חסימה באחד הצינורות המשתייכים לצנרת הכללית של בית, מסיבות שונות שנפרט בהמשך. 

סתימות זו בעיה נפוצה ביותר וכמעט כל אחד נתקל בהכמה פעמים בחייו, בכל בית. לא תמיד סתימות מצטברות בבת אחת ויוצרות הצפה הרסנית, לרוב סתימות מצטברות לאט לאט ומתחילות כתקלה קטנה שרבים בוחרים להתעלם ממנה כי אין להם זמן וכוחות להתמודד עם הבעיה. 

אולם, הדבר החשוב ביותר שיש להבין לגבי סתימות היא שחייבים לטפל בהן בזמן וכל עוד הן קטנות. סתימות שלא מטופלות בזמן יכולות לגרום לנזק מצטבר גדול הרבה יותר, פיצוצים בצנרת, הצפות גדולות וצורך בהחלפה שלחלקים שלמים מהצנרת. 

לכן, בכל מקרה שבו אתם חושדים כי ישנה סתימה, ולו הקלה ביותר,באחד הכיורים, האסלות או המקלחות בביתכם, חפשו בהקדם אינסטלטורים בירושלים וסביבתה שיוכלו לטפל בבעיה. 

 

גורמים מובלים לסתימות בבית

 

הצטברות לכלוך בכיור ובאסלה – הגורם מספר אחת להיווצרות סתימות ביתיות הוא הצטברות של לכלוך בכיורים, מקלחות ואסלות. לכלוך שיכול לסתום כיור כולל שאריות מזון מוצק ורכיבים שומניים במיוחד של מזון מבושל. במקלחת לרוב הסתימות הן תוצאה של הצטברות שערות או חול ולכלוך אחר, ובאסלות הגורם המוביל להיווצרות סתימות אלו מגבונים לחים שהושלכו לאסלה, כמו גם טמפונים ותחבושות היגייניות שמגיעים לצנרת וסותמים אותה. לכן, מומלץ ביותר להקפיד על ניקיון של המקומות שהזכרנו ועל אי זריקת פסולת לצנרת בכל דרך שהיא, לפחות כצעד ראשון בניסיון למנוע את הסתימה הבאה.


בלאי והצטברות אבנית – סיבה נפוצה נוספת שגורמת לסתימות רבות בבית היא בלאי טבעי של מערכות הצנרת והצטברות אבנית. בתחילה, האבנית רק מצרה את הצינורות וגורמת למים לעבור בהם בלחץ נמוך. בהמשך, הצטברות האבנית יכולה להגיע לכמות קריטית שתחסום לגמרי את הצינורות ואז אנו נראה את הסתימה בצורה של מים שעולים מהכיור או מהאסלה. במקרים כאלו יש כמה פעולות שאפשר לעשות, אולם בראש ובראשונה מומלץ לחפש אינסטלטורים בירושלים מומחים ומיומנים. רק אינסטלטורים מיומנים יוכלו לפתור בעיות צנרת כאלו בצורה טובה ומקצועית, כך שהבעיה תיפתר לטווח הארוך. בעיה זו נפוצה במיוחד בבתים ישנים, בהם הצנרות לא חדשות והסיכוי להצטברות אבנית גובר.


חדירות שורשים ועלים לביוב – בעיה נפוצה בבית שעלולה לגרום לסתימות היא בצינורות הגדולים יותר של הבניין, כאשר נכנסים עלים לצנרת או לחלופין כאשר שורשים של עצים חודרים לצינורות הביוב. במקרים כאלו הבעיה היא גדולה ומסיבית יותר ויהיה קשה לפתור אותה בלי התערבות מקצועית של אינסטלטורים בירושלים ובסביבתה. לעיתים קרובות, הבעיה תצוץ כנזילה או דליפה רק בחלק מהבתים באותו בניין אולם עלות הטיפול יכולה להתחלק באופן שווה בין הדיירים.

 

מה עושים במקרה של סתימה ?

 

כפי שניתן לראות, הסיבות להיווצרות סתימות בבית הן רבות ומגוונות כאשר לא מפתיע שסתימות כאלו נפוצות כמעט בכל בית בישראל. 

במקרה של סתימה שבאה לידי ביטוי בנזילה, דליפה, הצפה או כל תופעה אחרת חשוב ביותר לא להזניח את הטיפול המידי בעניין. צרו קשר בהקדם עם אחד האינסטלטורים בירושלים ובסביבתה שאתם מכירים וקראולו לבוא לבדוק את הבעיה. 

אינסטלטור מיומן ידע לאבחן איזה מבין הגורמים שמנינו הוא הסיבה לסתימה שנוצרה ולהמליץ על דרך טיפול אפקטיבית לפתיחת הסתימה וטיפול יעיל בה.

לעיתים, האינסטלטור לא יסתפק רק בפתיחה של הסתימה באופן זמני ומקומי, אלא יידרש לתיקונים משמעותיים יותר בחלקי הצנרת במטרה להפחית את הסיכויים לסתימות נוספות בהמשך ולפתור כל בעיה מהשורש.

 
בית מוצף לאחר סתימת ביוב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏