אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד תשמרו על מערכת אינסטלציה תקינה בבית

 

חשוב מאוד לשמור על מערכת הצנרת הביתית תקינה לאורך כמה שיותר זמן

 

מערכת האינסטלציה הביתית שלכם היא אחת המערכות הבסיסיות והחשובות ביותר לשגרת היום יום התקינה שלכם,וכאשר ישנה בעיית אינסטלציה כזו או אחרת – הדבר משבש בצורה בסיסית ביותר את איכותהחיים שאתם צריכים שתהיה בבית שלכם. 

חשוב מאוד לשמור על מערכת הצנרת הביתית תקינהלאורך זמן, ותקלות צנרת שונות הן תקלות שגורמות למגוון נזקים – בין ריחות לא נעימים לנזקי תשתית של ממש בבית שלכם. בכדי להאריך כמה שיותר את הזמן בין תקלה לתקלה ולצמצם למינימום את הצורך שלכם בתיקוני אינסטלטור – חשוב לדעת כיצד לשמור עלהמערכת הביתית שלכם כמה שיותר טוב.

 

כמה עקרונות חשובים לשמירה על מערכת הצנרת הביתית ולמניעת תקלות

 

  • מה אתם מורידים באסלה? אחד הגורמים הנפוצים ביותר לתקלות אינסטלציה הוא הורדה באסלה של חומרים שלא צריך להוריד בה – שהם למעשה כל מה שאינו נייר טואלט. כשאתם מורידים באסלה לכלוך, שיערות, נייר סופג וכדומה – אתם גורמים לסתימות במערכת הצנרת, ואלה תיווצרנה במהירות באסלה עצמה או גרוע מכך, בתשתית הצנרת עצמה.

  • שטיפת קווי ביוב – אחת התקלות המסובכות ביותר במערכת אינסטלציה של בניין היא סתימה בקווי הביוב, ובכדי למנוע מצב זה כדאי לבצע שטיפה של קווי הביוב באמצעות ביובית באופן תקופתי – וכך לוודא שלא מצטבר לכלוך ולא מצטברים חומרים שיגרמו לסתימה.

  • בחירת אנשי מקצוע – כשאתם צריכים לבצע עבודה כזו או אחרת בצנרת הביתית שלכם, החל מהקמה או שיפוץ של מערכת בבנייה, וכלה בתיקונים שונים – אתם צריכים לפנות לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. אינסטלטור איכותי שמבין את עבודתו המקצועית היטב ואת חשיבותה עבורכם ובהתאם – יוודא שהפעם הבאה שתצטרכו לקרוא לו תהיה כמה שיותר רחוקה.

 

במידה ואתם זקוקים לשירות מקצועי – אל תתפשרו על איכות אנשי המקצוע אליהם אתם פונים

 

אם אתם זקוקים לשירות מקצועי של אינסטלטור עבור מערכת אינסטלציה ביתית  בין אם להקמתה ותכנונה ובין אם לתיקון או לשיפוץ שלה  אל תתפשרו על אנשי מקצוע לא איכותיים. פנו לשירות מובילבתחום, ותרוויחו מכך מערכת תקינה בבית לאורך זמן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏