אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה זה שרברב?

 

בעל המקצוע שכולנו צריכים

 

למי מאיתנו לא הייתה תקלה בצנרת הבית ? ובכן, בעיות בצנרת הן למעשה עניין בהחלט נפוץ ביותר, אשר כולנו נתקלים בו מדי פעם. 
בעיות בצנרת הן בהחלט מטרד גדול מאוד, שכן הן גורמות לנזקיםלמבנה, לבעיות במערכת החשמל וגם לבעיות אסתטיות משמעותיות. 

בעל המקצוע שמטפל בכל סוגי הבעיות הקשורות בצנרת, הוא השרברב, שנקרא גם אינסטלטור. מעבר לטיפול בבעיות,אינסטלטור למעשה גם אחראי על התקנת מערכות שונות הקשורות בזרימת המים בבית.

 

אילו עבודות מבצע אינסטלטור?

 

שרברב מומחה יכול לבצע מגוון רחב של התקנות ושל תיקונים בתחומי הצנרת השונים בבית:

  • פתיחת סתימות –סתימות בכיור, באמבטיה ובשירותים הן למעשה הבעיה הנפוצה ביותר בה מטפליםאינסטלטורים. היא כל כך נפוצה בעיקר בגלל שקשה למנוע אותה – סתימות נוצרותממשקעים, שיכולים לנבוע החל משערות שנשטפות במקלחת ועד למגבונים לחים הנשטפים באסלה. האינסטלטור יודע לזהות את מקור הבעיה ולפתוח את הסתימה.

  • איתור ותיקון של נזילות – עוד בעיה נפוצה בצנרת הבית היא נזילות, שנובעות בעיקר מסדקים בצינורות, אך יכולות להיות לכך גם סיבות אחרות. אינסטלטור מקצועי צריך קודם כל לדעת לזהות את מיקום הנזילה – פעולה שכיום מתבצעת על ידי מצלמות תרמיות בעיקר. לאחר מכן, האינסטלטור מתקן את הנזילה על ידי החלפת האזור הפגוע בצנרת.

  • התקנת ברזים, כיורים ומקלחונים – האינסטלטור הוא איש המקצוע שאחראי על חיבור תשתיות הבית השונות למערכת המים וכחלק מכך הוא למעשה איש המקצוע שמתקין עבורנו את כל מה שקשור לכך.התקנה של ברזים, של מקלחונים, של אמבטיות, כיורים ועוד תיעשה על ידי שרברב.

  • תיקון דודי שמש וחשמל – ישנם אינסטלטורים עם מומחיות ספציפית בטיפול בדודי שמש וחשמל. אינסטלציה מסוג זה מצריכה ידע טכני ומקצועי הקשור למערכות הייחודיות שיש בדוד.

 

אור אינסטלציה ושיפוצים – שירות אינסטלציה אמין ומקצועי

 
 
שרברב
 
 

אנו בחברת אוראינסטלציה ושיפוצים מעניקים שירותי שרברבות מקצועיים ואיכותיים בירושלים והסביבה.אנו מספקים שירות מקצועי בכל תחומי הצנרת הביתית. השירות שאנו מעניקים הוא אמיןבמיוחד, תוך מתן מחירים הוגנים ויחס אישי ואדיב. אם אתם זקוקים לאינסטלטור טוב באמת - פנו אלינו כעת.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏