אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זקוקים לפתיחת סתימות ביוב?

 
צלצלו ונגיע מיד!   669 - 333 - 1800 !

סתימה באמבטיה, בכיור או בשירותים? עד שתקראו לאינסטלטור, ישנם מספר דברים אותם תוכלו לעשות בעצמכם. בבית הממוצע, ישנם בסך הכול שלושה אתרים בהם יכולה להיות סתימה: בכיור, בפתח הניקוז של האמבטיה ו/או המקלחת ובשירותים. לכל אחד מאלה ישנו מבנה אופייני ואתגרים הספציפיים עבורו. כמו לכל דבר אחר בחיים, גם למערכות אינסטלציה יש אורך חיים מסוים. אולם, באמצעות טיפול ראוי, ניתן להקל על בעיות כגון סתימות, ובמידה מסוימת, אף למנוע אותן.
 
 

כיצד למנוע סתימות מסוג זה?


יש להקפיד על מספר חוקים!

•אין לגרוף מי שטיפה המכילים לכלוכים מורכבים אל פתח הניקוז של המקלחת או האמבטיה.
•אין להסיר את רשת פתח הניקוז, אלא על מנת לנקותה, כאשר אין סכנה שיכנסו אל הפתח דברים.
•נקו את פתח הניקוז לאחר כל שימוש באמבטיה או במקלחת מחומרים כגון שערות, שברי סבון וכיו"ב.
•בזמן פתיחת סתימות, עדיף לוודא כי הפתיחה בוצעה כראוי, ולא להסתפק בפתרון חלקי, המהווה מתכון בטוח לבעיות קשות יותר בהמשך.
 
 
 
פתיחת סתימות בירושלים
 
 
 

פתיחת סתימות באמבטיה ובמקלחת

 
 
חסימות בניקוז של האמבטיה והמקלחת נפוצות מאוד, מכיוון שבאזורים אלו נוטים להצטבר חומרים כגון שיער שנשר, שיירי סבון ותכשירים דומים ועוד. בעיה נוספת, היא שרבים נוהגים להסיר את רשת ההגנה של הפתח, כדי להקל על הובלת מי ניקוי אל תוכו. כאשר מסירים את הרשת, מכניסים למערכת בדיוק את סוגי החומרים המסוכנים למערכת שהיא אמורה להגן מפניהם.

לאחר היווצרותה של סתימה, נהוג לפתוח אותה באמצעות פומפה, אולם בידיים לא מיומנות, מדובר בפתרון קצר מועד, אשר לאורך זמן עלול להביא לנזקים. הסיבה לכך היא שהפומפה מעניקה פתרון חלקי, אשר מפנה את החומרים הקלים לפינוי, אך משאיר את הרכיבים החוסמים היותר מורכבים. עם הזמן, עלול להיווצר מחסום קשה, שכבר אינו ניתן לפתיחה פשוטה. לעתים המחסום כה מזיק שלא נותרת ברירה אלא לבצע עבודת אינסטלציה מאסיבית, כדי לתקן את החלק הפגום בצנרת ואת הנזקים הנלווים.
 
 
 
פתיחת סתימות
 
 
 

פתיחת סתימות בכיור האמבטיה או המטבח


כיור האמבטיה ובמיוחד כיור המטבח הם אתר פופולרי ביותר להתפתחות סתימות. הסיבה לכך היא, כמובן, כל אותם דברים אשר נופלים אל הכיור ומוצאים את דרכם אל הצנרת – בעיקר שאריות מזון במרקמים שאינם מתפרקים בקלות. אלו נרקבות בצנרת וגם דואגות לריח לא סימפטי.

הבחנתם בסתימה? המים אינם יורדים כראוי?


לאחר שבודקים כי המסננת אינה חסומה משני צדיה, הצעד הבא הוא לבחון את מיכל הסיפון הממוקם מתחת לכיור ולשיש. פעמים רבות, ניתן לפתור את הבעיה על ידי פירוק הסיפון וריקונו. הסיפון אמור להכיל מעט מים על מנת לחסום ריחות לעלות מן הביוב. לכן, חשוב לתת לסיפון אפשרות להתמלא מחדש בנוזלים.אם גם ניקוי הסיפון לא עזר, הגיע הזמן להזמין אינסטלטור, שיעשה את העבודה באופן מקצועי.

סתימה בשירותים


סתימות בשירותים הן עניין בעייתי במיוחד, שכן מערכת האינסטלציה של השירותים בנויה במיוחד כדי לעמוד במרבית ה"אתגרים" המוצבים בפניה. כאשר יש סתימה, הדבר עלול להצביע על בעיה משמעותית. חסימות מסוג זה, נגרמות, לרוב, כאשר מפילים אל האסלה חפצים גדולים, או מנסים להוריד חומרים שאינם מתפרקים בקלות, כגון מוצרי פלסטיק, ניילון וכיו"ב. לאורך זמן, יכולים אלה לגרום להיצרות בצנרת במספר מקומות, ובסופו של דבר גם לחסימה קשה.
 
 
אם ידוע לכם הגורם לסתימה ואתם מסוגלים להוציא אותו בעצמכם, עשו זאת. יחד עם זאת, לרוב, פתיחת סתימות בשירותים היא עניין לאנשי מקצוע אשר מחזיקים בידע המקצועי ובציוד הדרוש לביצוע העבודה.

זקוקים לשירותי פתיחת סתימות באזור ירושלים? זקוקים לייעוץ? אור אינסטלציה ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ובמקרה הצורך, להגיע עד אליכם ולבצע את העבודה במהירות, במקצועיות ובהגינות.


בתמונה-> אור אינסטלציה מבצע פתיחת סתימות בתאי ביוב וניקוי שורשים.
 
 
 
פתיחת סתימות וניקוי שורשים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏