אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות בכיור

 
 
אחד האזורים אשר בהם אפשר למצוא סתימה בסיכוי גבוה למדי - הוא הכיור שלנו, ובפרט הכיור במטבח, אם כי לא רק. בכדי להבין איך מגיעים לעתים למצב שבו צריך לבצע פתיחת סתימות בכיור פעם בכמה חודשים, כדאי לדעת מה בכלל גורם לסתימה.


סתימה מתרחשת כאשר בצנרת עצמה שמתחת לכיור - יש הצטברות של חומרים, אשר מונעים את זרימת המים, וכך גם עלולים לגרום להצפה. כמובן ששמירה על כיור נקי, ומניעת כניסה של חומרים שונים (שאריות מזון, עטיפות של אוכל, קצף גילוח וכו') תמנע את הסתימה.

אך במידה ויש סתימה, מה אפשר לעשות?
 
 
 
פתיחת סתימות בכיור
 
 
 

כמה טיפים לפתיחת הסתימה


●מים חמים - הדרך הבסיסית לבצע פתיחת סתימות בכיור היא להשתמש במים רותחים. פשוט שופכים מים רותחים דרך פתח הניקוז של הכיור, ומחכים לראות מה יקרה. חשוב מאד לציין כי שיטה זו יכולה להתאים בעיקר לסתימות פשוטות מאד, או למצב שבו אתם מזהים התחלה של סתימה.

שימוש בפומפה - דרך נוספת לבצע פתיחת סתימות בכיור היא באמצעות פומפה. בשיטה זו משתמשים בנייר דבק שמונח על פתח הניקוז, ומתחילים פשוט לעבוד עם הפומפה. קחו בחשבון שגם במקרה הנ"ל - מדובר על סתימות פשוטות יחסית, ובעיקר כאלה שנמצאות קרוב לפתח הניקוז של הכיור, ולא בתחתית הצנרת.

גורם מקצועי - במקרים מורכבים יותר, מומלץ שלא לנסות ולבצע פתיחת סתימות בכיור לבדכם. הדבר כבר דורש פירוק של הצנרת, העברת חוטר, ועוד פעולות שלרוב האנשים אין ניסיון בהן. במקום זה, כדאי פשוט לפנות לאינסטלטור מקצועי.
 

קוראים לאור אינסטלציה ושיפוצים


אם אתם מעוניינים לפתוח את הסתימה שהתרחשה בכיור, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא פשוט ליצור קשר עם חברת אור אינסטלציה ושיפוצים. החברה, אשר נותנת שירות בירושלים והסביבה, תוכל לסייע לכם בפתיחת סתימות שונות, פשוטות או מורכבות בכיור, ואף באזורים נוספים בבית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏