אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לפתוח סתימות לפני שיוצרים קשר עם אינסטלטור

 
אתם שמים לב שהמים לא יורדים כמו שצריך לתוך הכיור במטבח, לתוך הביוב באמבטיה, או בתוך המים בשירותים. יתרה מזאת - אתם שמים לב לעתים שלכלוך מתחיל לצוף כלפי מעלה. אין ספק - אתם עומדים בפני סתימה. חשוב מאד לציין שלא כל סתימה דורשת בהכרח התערבות של אינסטלטור. ישנן סתימות פשוטות יחסית שאפשר לפתור בקלות, ואנו נסביר איך. עם זאת, כמובן שבמידה ואתם מסתבכים או חשים לא מיומנים - יש בכל מקרה צורך ליצור קשר עם אינסטלטור בהקדם האפשרי.
 
פתיחת סתימות בירושלים
 

אז איך נותנים מענה מהיר?


●לשפוך מים רותחים - חממו כמה שיותר מים בתוך סיר או קומקום, וכשהם רותחים, שפכו אותם פנימה לכיור, לאמבטיה או לכל אזור אחר שבו התהוותה הסתימה. במקרה של סתימות קלות במיוחד, המים הרותחים ממיסים את הלכלוך שהצטבר וגרם לסתימה, או לפחות מקילים עליה במקצת ד שמגיע אינסטלטור.

●שימוש בנוזלים ייעודיים - ישנם נוזלים ייעודיים שונים לפתיחת סתימות, שאפשר לקנוא בכל חנות שבה יש מוצרי ניקיון או מוצרים לשיפוץ הבית. חשוב מאד להשתמש בחומר ייעודי למיקום של הסתימה. יש כמובן המלצות לעתים לחומרים ביתיים לפתיחת סתימות (חומץ וסודה לשתייה וכו'), אך אם אין לכם ניסיון בכך - העדיפו לקנות את החומרים מוכנים שיהיו בהישג יד.

●פומפה - תמיד כדאי שתהיה פומפה בבית. כשמצמידים את הפומפה למכסה הביוב, מתחילים פשוט לשאוב איתה החוצה את הגורם הסתום, ומשחררים חלק ניכר מהסתימה. לא פעם, זהו הפתרון הטוב והיעיל ביותר.
 

ואם בכל זאת לא עובד?


אם אתם מתקשים לפתוח סתימות בעצמכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אור אינסטלציה. החברה, תספק לכם תמיד אינסטלטור מקצועי ומיומן, 24 שעות ביממה, בירושלים והסביבה. אנו נשמח לתת לכם מענה לכל סתימה באשר היא - מהפשוטה ועד למורכבת ביותר, וכל זאת עם יחס אישי, וטיפול מקצועי במיוחד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏