אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שימוש בסודה קאוסטיק

 
מהי סודה קאוסטיק ולמה היא משמשת?

החומר שמכונה סודה קאוסטיק, הוא בעצם חומר כימי לכל דבר ועניין, אשר השם המדעי שלו הוא נתרן הידרוקסידי. מדוע אם כן הוא מקבל את הכינוי סודה? אפשר שזה מכיוון שכאשר מערבבים את הסודה קאוסטיק עם חומרים שונים, היא נוטה להפוך לנוזל (אף כי במצב הטבעי, מדובר על חומר מוצק וגבישי). אנו מוצאים כיום את הסודה קאוסטיק במגוון רחב מאד של שימושים שראוי להכיר. מדובר על אחד החומרים החשובים ביותר, הנפוצים ביותר - וקשה לדמיין את העולם בלעדיה.

 
השימוש בסודה קאוסטיק
 

מתי משתמשים בסודה קאוסטיק?


●פתיחת סתימות - במידה ויש צורך לפתוח סתימות, נהוג לקנות סודה קאוסטיק במצבה הנוזלי, ולהכניס אותה לתוך הצינור הסתום. מאחר שמדובר על חומר חזק במיוחד, הוא נוטה להמיס את השומנים ואת הלכלוך, ולשחרר את הסתימה. כמובן שמשתמשים בחומרים שונים שמבוססים על סודה קאוסטיק, בהתאם למידת החומרה של הסתימה.

●תעשיית הנייר - תתפלאו, אבל קשה מאד לייצר כיום נייר באופן תעשייתי, ללא סודה קאוסטיק. הסודה קאוסטיק מאפשרת בעצם לשנות את מצב הצבירה של הדפים בתהליך הייצור שלהם מהעצים, ולשמור עליהם חזקים ועמידים במיוחד.

●חומרי ניקוי - ברוב חומרי הניקוי, משתמשים בסודה קאוסטיק לטובת הסרת חומרים עקשנים במיוחד. אין להבין מכך כמובן כי סודה קאוסטיק היא בהכרח מסוכנת ברגע שנוגעים בה. ברגע שמערבבים אותה עם חומרים נוספים - הפעילות שלה היא מתונה יותר. לכן משתמשים בה באחוזים בודדים לטובת ניקוי הבית.

מעוניינים בפתיחת סתימה?


מאחר שאתם לא מתורגלים בעבודה עם הסודה קאוסטיק, חשוב מאד שתפנו לגורם מקצועי שיוכל לסייע לכם בתהליך. חברת אור אינסטלציה ושיפוצים, נותנת שירות לכל העיר ירושלים והיישובים סביבה, כאשר האינסטלטורים המקצועיים של החברה מנוסים כמובן בעבודה עם החומרים השונים, ויודעים כיצד לפתוח גם את הסתימות העקשניות ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏