אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שרברב בירושלים

 
אם אתם לא מוכנים להתפשר על שירותי אינסטלציה - שרברב שעבר את המבחנים של יצאת צדיק!
צלצלו ונגיע מיד!  050-4659339

 

 

שרברב הוא אחד מאנשי המקצוע היותר נחוצים ולו רק בגלל שבאמצעותשירותיו ניתן לשמור על תחזוקתה של מערכת האינסטלציה. כמו כן זמינותו סביב השעוןמאפשרת לכם לקבל מענה עבור כל בעיה, כך שתוכלו למזער את ההפרעה לחיי השגרה ולמנועאת הנזק שיכול להיגרם ללא הטיפול המתאים. שרברב מקצועי צריך להציע מגוון גדול של פתרונותלשלל בעיות האינסטלציה הקיימות ולספק מעטפת רחבה של שירותים בתחום.

אנחנו בחברת אור אינסטלציה ושיפוצים מאמינים כי לכל לקוח מגיעים שירותי שרברבות ברמה הגבוהה ביותר. לאורך השנים שירתנו לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי וכיום אנו גאים להרים את הרף עבור תחום האינסטלציה. מטרתנו היא לבצע את עבודות השירות במהירות וביעילות. אנו מקפידים על שימוש בארגז כלים מתקדם ולרשותנו שילוב בין ניסיון ואמינות.
 

 

אילו שירותי אינסטלציה קיימים?

 

 
ברוב המקרים בעיות אינסטלציה מופיעות דווקא כשהכי פחות מצפים להן, לעיתים הן אף עשויות להיות נסתרות מהעין ואז יש צורך באיתורן עלידי ציוד ומכשור מקצועיים. שרברב מקצועי יכול לספק מעטפת שלמה של שירותי אינסטלציה כמו למשל: שירותי חירום, פתיחת סתימות ביוב בבית ובחוץ, איטום נזילות ודליפות מים,תיקוני צנרת, החלפת והתקנת צנרת חדשה, החלפת כלים סניטריים, הגברת לחץ מים ועוד.לכן כאשר עולה החשד לבעיית אינסטלציה מומלץ ליצור קשר בהקדם עם איש מקצוע מיומן,על מנת שיגיע לטפל בה, וכך ימנע ממנה להחמיר ולהקצין בעתיד
 

שירותי שרברבים בירושלים

 
 
דרכנו תוכלו להזמין שרברב באופן מיידי כדי לטפל בכל הבעיות האפשריות בבית, בעסק או במשרד:

•פתיחת סתימות

•אינסטלציה סניטרית 

•איתור ותיקון נזילות

•שיפוץ חדרי אמבטיה וחדרים רטובים

•שיפוץ משאבות חשמליות

•התקנת ותיקון כלים סניטריים

•תיקון והחלפת צנרות

•שאיבת הצפות

משמאל-> חוות דעת של לקוח שלנו :)

 
 
 
שרברב המלצות
 
 
 

איך בוחרים שרברב?

 

 

למרות שישנן תקלות אינסטלציה אשר נפוצות בכל בית, לא כדאי להתפשר על השרברב אותו נזמין כדי לפתור אותן. כאשר הטיפול בבעיה אינו יסודי וממוקד, המצב עלול רק להחמיר ולהחריף לכן חשוב כי איש המקצוע אותו אתם מזמינים יהיה כמה שיותר מהיר ומקצועי וכי יהיה לו ארגז כלים ממנו יוכל לשלוף עבורכם שפע של פתרונות מקצועיים ואיכותיים. כאשר לאינסטלטור יש את הניסיון וכן את ההכשרה המתאימה, הואיספק פתרונות שימנעו מהבעיה להישנות, והכל תוך הפרעה מינימלית לשגרת החיים שלכם.

 

אינסטלטור בירושלים 24 שעות

 

אור אינסטלציה ושיפוצים מספקת את כל שירותי האינסטלציה תוך שמקפידה עלמתן שירות מקצועי ואיכותי במחירים הוגנים. החברה זמינה עבורכם סביב השעון, 24/7, כך שבין אם אתם מתמודדים עם בעיה שגרתית ובין אם עם מצב חירום צוות החברה ערוך וזמין להגיע אליכם ולספק מענה מקצועי. השירות המקצועי, האמינות, המחירים התחרותיים,אלו ועוד הן הסיבות לשביעות רצונם של הלקוחות שלנו לאורך השנים ולכך שיצאנו צדיקים.

יש לנו יתרונות בולטים המעמידים אותנו ברמה נפרדת מכל שאר שירותי האינסטלציה בארץ. ראשית, כל עבודה מתבצעת באחריות מלאה ולכן במקרה בו הבעיה חוזרת על עצמה לא תצטרכו לשאת בהוצאות נוספות. שנית, אנו פעילים באיזור ירושלים במשך 24 שעות ביממה וזמינים לרשותכם במהירות. 

מלבד האמור לעיל, החברה שלנו זכתה בפרסים רבים בזכות השירות ונציגינו עברו בהצלחה את המבחן של תכנית הטלוויזיה "יצאת צדיק" במסגרת אינסטלטור בירושלים המנצח. 

הוכחנו מול כל המדינה שניתן ואף רצוי להזמין שירותי אינסטלציה שהם גם אמינים, גם מהירים וגם זולים. אם אתם מחפשים שרברב בירושלים ולא יודעים למי לפנות, הגעתם למקום הנכון: הפסיקו לבזבז זמן וצרו קשר עוד היום עם אחד מנציגי החברה.

אם יש לכם שאלות מיוחדות או שאתם רוצים לבצע שיפוץ ועדיין לא קיבלתם הצעת מחיר- אל תתפשרו על איכות הצנרת בבית.
השאירו פרטים באתר של אור אינסטלציה ושיפוצים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏