אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון משאבות מים

 
לחץ המים בברז אינו מספק? חווים בעיות שונות במערכת האינסטלציה? יכול מאוד להיות שהבעיה נובעת מתקלה במשאבות המים. חברת אור אינסטלציה ושיפוצים מתמחה בתיקון משאבות מים ממגוון סוגים, ומבצעת את העבודה ביעילות ובמהירות.
 
תיקון משאבות מים
 
להזמנת שירות חייגו 4259339 - 052
 

תפקידן של משאבות המים

 
משאבות המים הן חלק בלתי נפרד ממערכת הצנרת הביתית וממערכת הביוב. על פי החוק הפיזיקלי הפשוט, מים זורמים כלפי מטה, ובאף מצב לא כלפי מעלה, ולכן, כדי להזרים מים בצינורות של בניין רב קומות, יש צורך חיוני במשאבות מים. ברמת העיקרון, מדובר במוצרים איכותיים ועמידים, אך גם הם זקוקים לטיפול ולתחזוקה, ולעיתים אף לתיקונים מקיפים. חברת אור אינסטלטורים ושיפוצים מתמחה בביצוע של תיקון משאבות מים בצורה מהירה, זאת לאחר איתור הבעיה וטיפול יעיל בה. התיקונים מונעים בעיות חוזרות בטווח הזמן הקצר, ובכל מקרה, כל עבודה מתבצעת עם אחריות מלאה.

 

תיקון מקצועי לאיכות חיים טובה יותר

 
חברתנו שמה לה למטרה להעניק לכם רמת חיים גבוהה יותר, ולכן חשוב לנו לבצע את כל תיקוני האינסטלציה בצורה הטובה ביותר. המומחים שלנו יודעים לאתר תקלות, ולבצע את התיקונים הנדרשים, תוך דגש על פתרון זול עד כמה שניתן. מעבר לזאת, אנו זמינים 24 שעות ביממה, ולכן כל תקלה מקבלת מענה מהיר עד כמה שניתן. 

משאבות המים הן חלק חשוב ביותר במערכת האינסטלציה, ואנו יודעים לתקנן בצורה הנכונה והטובה ביותר.נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעות היום והלילה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏