אינסטלטור בירושלים - אור אינסטלציה ושיפוצים
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון נזילות – עשה זאת בעצמך

 

גיליתם נזילה ברחבי הבית? תוכלו לתקן אותה בעצמכם

 

גילוי של נזילה ברחבי הבית או הדירה הנו אחד הרגעים המתסכלים של כלדייר ובעל בית. פעמים רבות גורמת הנזילה לנזק רב – החל מלאורח החיים התקין, פתאוםאי אפשר לגשת להתקלח או לצחצח שיניים, דרך תשתיות המבנה וכלה בחפצים אשר היומונחים באזור הנזילה וכעת ספוגים במים. 

אנשים רבים מהססים לפנות אל שרברב לצורךתיקון הנזילה ומעוניינים לנסות לתקן אותה תחילה בעצמם, מה שיכול לחסוך זמן רב שלהמתנה וכסף. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שכדאי לשים אליהם לב בעת תיקון עצמאי של נזילהבבית. 

 

תיקון נזילות עצמאי – כל מה שחשוב לשים אליו לב

 

  • סגירת ברז המים הרלוונטי – כל נזילה מקורה באחד מן הצינורות המעבירים מים ברחבי הדירה. לפיכך, שלב ראשוני ממנו מומלץ להתחיל הנו לסגור את ברז המים הרלוונטי, וכך למנוע מן הנזילה להחמיר ולהתקדם. כך גם תוכלו להתפנות לבדוק את האזור מבלי לספוג מים נוזלים נוספים.

  • איתור מקור הנזילה – כדי לתקן את הנזילה בצורה אפקטיבית, יש לאתר מהו המקור ממנו הנזילה התחילה. לעיתים מדובר בצינור שהתפוצץ, סדק בצינור ישן, תקלה בחיבורים וכו'. חלק ממקורות הנזילה יהיו גלויים לעין ופשוטים לזיהוי, בעוד שאחרים ידרשו מלאכת בילוש מסוימת עד שתאתרו אותם.


  • שומרים על הנחיות הבטיחות – בעת תיקון עצמאי של נזילות, בפרט בחדרי שירותים או כאלה הקשורות במערכת הביוב, חשוב לשמור על הנחיות הבטיחות וההיגיינה. עשו שימוש בכפפות גומי ודאגו להרחיק מן המקום ילדים קטנים. 

 

לא צלחתם את התיקון בעצמכם? זה הזמן לפנות לשרברב

 

אל חשש, עצם העובדה שלא הצלחתם לצלוח את תיקון הנזילה בעצמכם אינה אומרת עליכם שום דבר רע. לא כל נזילה הנה פשוטה לזיהוי ולתיקון, ולצורך טיפול בנזילות מעט מורכבות יותר מומלץ לפנות לשירותיו המקצועיים של שרברב. 

כדאי לחפש שרברב אמין ומנוסה, כזה אשר תוכלו לבטוח בו שאיננו מסדר אתכם, לא מבחינת טיב העבודה ולא מבחינת המחיר שהוא גובה עבורה. ניתן כמובן לחפש המלצות לגבי בעלי מקצוע מחברים ומכרים, או ברחבי האינטרנט. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אזור מתן שירות – ירושלים, מודיעין והסביבה  טל':  4659339 - 052,   4659339 - 050   פקס:  6474869 - 02  
דוא"ל: adamy200@gmail.com ‬‏